כותרת


אדריכלים רבים משלבים בבניה החדשה את דלתות הזכוכית, הן נמצאות במבני ציבור רבים, משרדים, דלפקי קבלה ואף בבתים. זכוכית הינה חלק מהעיצוב של המקום והיא מעניקה לנו תחושה של חלל גדול יותר. כיום ישנם סוגי זכוכיות רבים וצריך להתאים כל זכוכית למטרה אותה היא צריכה לשרת. 


במשרדים יש חללים המתוחמים בזכוכית, חללים אלו מאפשרים לכל העובדים לראות את המתרחש בחדר. דלתות זכוכית יכולות למנוע מקרים של הטרדות מיניות במשרדים, הצקות ואף להביא לפיקוח יותר רב מצד המעסיק. כאשר המעסיק רואה את עובדיו בכל רגע נתון הספק העבודה גדל. 


בבתים רבים יש שילוב של דלתות זכוכית בסלון, במקלחת, במטבח ועוד. הזכוכית מעניקה לבית יוקרה ועיצוב דקורטיבי. היא משפרת את הנראות של הבית ואף גורמת לו להראות רחב יותר. יתרונות הזכוכית רבים והעיקרים בהם: היא אינה מצריכה תחזוקה, לא תיקוני צבע ואין לה עובשים או נזילות. כל מה שצריך הוא להעביר עליה מטלית ניקוי פעם בשבוע או לפי הצורך והיא חוזרת לנצנץ כמו בפעם הראשונה. 


כאשר אתם בוחרים דלתות זכוכית שימו לך לאיזה מטרה הן מיועדות. במידה ומדובר בזכוכית למשרד או למבנה מומלץ לבחור בזכוכית מחוסנת ואף שקופה, לחדרי רחצה ומקלחונים אנו ממליצים על זכוכית אטומה בכדי לשמור על פרטיות. 


אם אתם מעוניינים בדלתות מעוצבות ובטיחותיות מזכוכית, יש לפנות אל החברה המתאימה. אחת החברות המוכרות והאמינות הינה חברת א.ב זכוכיות הקיימת שנים ומייצרת את מוצרי הזכוכית לעיצוב פנים וחוץ הבית. החברה עובדת תחת תו תקן מחמיר ובחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר. תוכלו ליצור קשר ונציג מטעמנו ישמח להגיע אליכם ולתת הצעת מחיר.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק