ויטרינות לחנויות

כולנו מודעים לעובדה, כי וויטרינות לחנויות, הינן הפנים של בית העסק. המטרה היא שיווקית למשוך לקוחות לחנות בשל מראה המוצרים הנראים מבעד לוויטרינה, מבצעים, מחירים ועוד.

על מנת להשיג את הוויטרינה האיכותית ביותר עבור חנותכם, יש להשתמש בזכוכית מסוג "אקסטרה קליר" היות והיא נקייה מכל צבע בגלל שהעופרת הוצאה ממנה. זכוכית זו היא האיכותית והמתאימה ביותר למטרה זו.


הוויטרינה למעשה, היא זו שיוצרת את הרושם הראשוני אצל הלקוח, לפני שהוא מחליט להיכנס לחנות. הזכוכית המיועדת לייצור וויטרינות, הינה זכוכית בגוון שקוף לחלוטין וחשוב שתהיה מחוסמת. קיימת אפשרות גם להזמין הדפסה מיוחדת מה שיקנה עיצוב מושלם ומראה יוקרתי ומושך יותר לחנות.
 

המוניטין והמראה הראשוני של החנות הם אלה  שישפיעו על הלקוחות
 
אנו יודעים כי אין כמו מראה עיניים. אמנם העיצוב המקצועי של וויטרינות לחנויות חשובה לא פחות אך גם מראה איכותי של וויטרינה הם אלה, אשר יגרמו ללקוחות להיכנס לחנות שבבעלותכם. זו הסיבה שיש לברר את הפרטים החשובים לפני שתזמינו וויטרינה מייצרן זכוכית. מומלץ לא להתפשר על זכוכית רגילה וזאת, לאחר שקיבלתם את המידע הדרוש שלכם על מנת שהוויטרינה שתזמינו , אכן תהיה מיוצרת מהזכוכית המתאימה שהיא תחת תו תקן ישראלי ושקופה לחלוטין, ללא גוונים נלווים.

אנו נסייע לכם לבחור את הוויטרינה הנכונה לחנות אשר בבעלותכם


יצרני מוצרי זכוכית, מודעים לעובדה כי על מנת שהמוצרים המוצגים בחלון הראווה של החנויות יש להתקין ויטרינות לחנויות מסוג איכותי.
אנו בחברת א.ב זכוכיות, דואגים כי בעלי החנויות יזמינו מאתנו את הוויטרינה המתאימה , האיכותית והבטיחותית לחנויות שנמצאות בבעלותם של לקוחותינו.
חברתנו עובדת עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר וכן כל מוצרינו הם תחת תו תקן ישראלי מחמיר. אנו מתאימים אישית  את סוג הזכוכית וגודלה,על פי הנתונים של החנות את הוויטרינה המתאימה ביותר. ברשותנו מאות לקוחות שבעי רצון שמלווים אותנו שנים וממליצים עלינו בחום.
 
החברה קיימת שנים והיא מייצרת: מקלחוני זכוכית, מעקות זכוכית למדרגות, למרפסות, לבריכות שחייה, מדפים, וויטרינות, מחיצות, דלתות הזזה ועוד.
נשמח לצרף אתכם ללקוחותינו, לייעץ ולהעניק לכם הצעת מחיר משתלמת.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק