מעקות זכוכית מעוצבים למראה יוקרתי ומושלם

רבים מבעלי הווילות והפנטהאוזים, מעוניינים בעיצוב מיוחד וחדשני ולכן, כאשר הם בונים את ביתם או עורכים בו שיפוץ יסודי, הם יעדיפו מעקות זכוכית מה שיקנה לחלל מראה חדשני ואשליה של חלל רחב יותר בשל המעקות השקופים. מעקות אלה, נראים גם במרפסות, קניונים ומשרדים. ניתן למצוא כמה סוגים של זכוכיות המשמשות לייצור של מעקות המיוצרים מזכוכית ומומלץ לבדוק שהמעקות עומדים בקו התקן הישראלי. בהרבה בנייני מגורים חדשים, ניתן לראות את המעקות המיוצרים מזכוכית, מה שמאפשר מראה לנוף מרהיב.
 

איזה סוג זכוכית תתאים למעקות?

 
ניתן למצוא סוגים שונים של מעקות זכוכית אך היחידה שנמצאה כמתאימה ביותר, הינה זכוכית רבודה{טריפלקס} אשר מורכבת משני לוחות של זכוכית אשר מודבקים האחד לשני באמצעות פילם שקוף. כאשר זכוכית זו סופגת מכה חלילה, שבריה מודבקים לפילם השקוף ולוח הזכוכית נשאר במקומו מבלי שיהיו שברים שיגרמו לפציעה. הזכוכית המחוסמת, אינה מתאימה לשימוש למעקה זה והרסיסים יפלו ארצה.  עובי הזכוכית, יהיה 4 מ"מ בכל שכבת לוח זכוכית.
 
ניתן לשלב בכל זאת, לוח של זכוכית מחוסמת כחלק של הזכוכית הרבודה. יש לציין, כי על פי התקן הישראלי, גובה המעקה העשוי זכוכית, חייב יהיה להיות בגובה של 1.05 מ' ואותו מודדים מהמדרך האופקי שעליו מותקן המעקה עצמו ועד לחלק העליון שלו. עומק המדרך יהיה 4.5 ס"מ במדרגות, גובהו של מעקה העשוי זכוכית, יהיה 90 ס"מ כאשר מודדים את קצה המדרגה ויש להתקין מאחז בחלקו העליון של המעקה.

מעקות זכוכית מעוצבים ברמה גבוהה ובתקן מחמיר

 
על מנת שתהיו בטוחים כי אתם מתקינים מעקות זכוכית בטיחותיים, באמת מומלץ לשים לב לבטיחות ולאחר מכן לעיצוב. לאחר שאתם בטוחים וראיתם כי מדובר בתו תקן של החברה המייצרת את המעקות, תוכלו להתחיל לפנות לעיצוב. בחברת א.ב זכוכיות , הקיימת שנים רבות בשוק, נותנים דגש לכל הפרטים הבטיחותיים של המעקה, כאשר ההתקנה הינה באמצעות מתקין מורשה מטעם החברה אשר מתכנן כל מעקה לגופו בהתאמה לתנאי הסביבה ומיקומו.. נשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולשלוח נציג מטעמנו להצעת מחיר משתלמת ועיצוב מושלם באיכות גבוהה של חומרי גלם.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק