מקלחונים מזכוכית

מקלחונים מזכוכית-שדרוג משמעותי לחדרי הרחצה

 
אחד השדרוגים הנפוצים ביותר בכל בית הינו מקלחונים מזכוכית. המקלחונים למעשה, מקנים לחדרי הרחצה מראה אלגנטי, יוקרתי ומיוחד. תחזוקת המקלחון המיוצר מזכוכית הינה קלה ופשוטה והיתרון בו, הוא שהוא נשאר נקי וחדש במראה. כאשר ישנו חלל קטן בחדר ברחצה, ניתן יהיה להתאים את המקלחון על פי מידת החלל, מה שיקנה לכם התאמה מדויקת ועיצוב שאתם תבחרו על פי טעמכם. העלות של המקלחונים הינה יחסית נמוכה. תוכלו להתאים דלתות הזזה או דלת נפתחת ולשדרג את  המקלחון  באמצעות מערכות עיסוי, מה שיקנה לחדר הרחצה שלכם פינוק בסגנון ספא. הזכוכית של המקלחונים הינה בטיחותית ומחוסמת, מה שמונע פציעה חלילה עם זכוכית המקלחון, ספגה מכה חזקה .
 
היום, דגמי המקלחונים מגיעים בהדפסות ודוגמאות מרהיבות מה שיקנה התאמה מלאה לעיצוב חדר הרחצה.
 
פתרון יעיל באמצעות מקלחון חזיתי או פינתי
 
בחדר הרחצה, אנו מחזיקים גם במכונת כביסה ומוצרים רבים המאוחסנים בארונות חדר האמבט, מה שיוצר עבורנו בעיה במרחב. פתרון יעיל שיקנה לחלל מראה גדול יותר ויאפשר לכם להתקלח בנוחות המקסימאלית היא באמצעות התקנת מקלחונים מזכוכית. לדוגמא מקלחון חזיתי המותקן בין שני קירות.מקלחונים אלה, מתאימים לנישות. ניתן למצוא גם צורות ישרות של מקלחונים או מקלחונים עגולים המתאימים למיקום פינתי של המקלחון. מקלחונים פינתיים ממוקמים בפינת המקלחון ודלתות המקלחון מעוגלות לרוב ומותקנות על ציר טלסקופי המאפשר פתיה וסגירה כלפי פנים וחוץ. צורתו המרשימה של המקלחון, מקנה לו יופי מרשים ונוחות.

מקלחוני זכוכית איכותיים רק אצל המקצוענים

 
בגלל החיסכון במים והעיצוב המודרני והפרקטי, אנשים רבים מזמינים היום יותר מקלחונים ולכן, את מקלחונים מזכוכית, יש לדעת ממי להזמין אחת החברות היצרניות המובילות בארץ, הינה חברת א.ב זכוכיות הקיימת שנים ומספקת מקלחונים, מעקות זכוכית, חיפוי קירות דקורטיבי מזכוכית למטבח ולחדרי האמבט, מדפים, מחיצות מזכוכית, דלתות הזזה וויטרינות לחנויות ועוד. ההמלצה שלנו היא התקנת מקלחונים בעובי זכוכית של 8 מ"מ. אנו עומדים בזמנים ומספקים מוצרים איכותיים מזכוכית על פי תו תקן ישראלי ורואים את הלקוח בעדיפות ראשונה. תוכלו ליצור עמנו קשר ואנו נשמח להיפגש עמכם לייעץ ולהעניק לכם את הפתרון המושלם לחדר האמבט
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק