מראות

ישנם כמה דברים שישדרג את עיצוב הפנים של כל בית או בית עסק ואלה הם: תקרות גבוהות, חלונות גדולים ומראה מעוצבת שתמוקם במקום הנכון.


הגדלת חללים למשל נעשית באמצעות מראות. המראות מכניסות אור והן נהדרות כפריטים עיצוביים.  ניתן להשתמש בהן בכל חלל. אם החלל שאתם מעוניינים לעצב הוא צר וקטן, יש לרכוש מראה גבוהה שתוצב מגובה הרצפה עד לתקרה. גם מאחורי רהיטים, ניתן להציב מראה שתהיה גבוהה כמו מאחורי שידה או מאחורי הדלת.
 


משחקי תאורה באמצעות מראות

 
משחקי תאורה, תוכלו לבצע באמצעות התקנת מראות. למשל ליד גופי תאורה או ליד נרות מעוצבים.  גם שיפור האוויר ותחושת המרחב תשתנה כאשר תתקינו את המראה בגודל הנכון במיקום שיתאים לה. למשל יצירה של זווית גדולה יותר שתהווה אשליה אופטית ניתן לבצע, כאשר קיים חלון צר בחדר ותתקינו את המראה לצד החלון. לעיתים הצבת מראה ליד חלון יחיד וצר, תגרום לאשליה שקיים חלון נוסף. את כל הטיפים הללו מכירים מעצבי הפנים שכבר מעצבים שנים חללים שונים, אם במגזר הפרטי או אם בעסקי.
 
מראות אינן חייבות להיות מרובעות
 
אנשים משייכים מראות לצורה אחת- ריבוע.  העיצובים השונים גרמו לכך שניתן לייצר כל מיני סוגים של מראות דקורטיביות  כמו מראות אליפטיות, עגולות מעוינות מתומנות ועוד. יש כאלה שרוכשים ראה לשימוש יום יומי כגון להתבונן בה, ויש כאלה שמעוניינים להשתמש במראה לעיצוב החללים הפנימיים בבית או בית העסק.
 
השוק מציע מגוון רחב ואיכות שונה של המראות  אשר עשויות לשדרג עבורכם כל חלל אפשרי. למשל מראת קריסטל, נחשבת לאיכותית ביותר מבין כולן. דרגת הליטוש גם היא חשובה ולכן יש לבחור את הסוג הטוב ביותר על מנת שהמראה תחזיק מעמד לשנים רבות. קל לתחזק את המראות השונות אך מצד שני, יש לנקות אותן באופן שוטף, על נת שתמיד תיראינה מבריקות ומרשימות.


אנו נסייע לכם לבחור ולהתאים את המראות האיכויות לחללים השונים
 
לא רק האיכות וההתקנה חשובים כשר אתם מחפשים מראות, כך שיש לבחור את היצרנית האיכותית והוותיקה. אחת מיצרניות מוצרי הזכוכית לבניה ולבית הינה חברת א.ב זכוכיות שהיא בעלת וותק וניסיון עשיר. תוכלו התייעץ וליצור סקיצה ואפילו להזמין בהזמנה מיוחדת את המראה שתתאים לכם לחלל המבוקש שברצונכם לשדרג או לעצב מחדש. החברה מתמחה בייצור של: מקלחונים מזכוכית, מדפים מזכוכית, וויטרינות לחנויות, מחיצות להפרדה בין חללים, חיפוי קירות, מעקות מזכוכית למדרגות ולמרפסות, מעקות לבריכות שחיה ועוד.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק