דלתות זכוכית

זכוכית הינה אחד מחומרי הגלם הנפוצים בעיצוב ובבנייה.

אדריכלים ומעצבי פנים רבים אוהבים לעבוד עם זכוכית והיום ניתן לראות בכל מיני מקומות אם בתים הפרטיים, המשרדים ומוסדות שונים ובתי עסק רבים, דלתות זכוכית בעיצובים מרהיבים ומרשימים.

יש לציין, כי גם לחומר גלם כגון זכוכית, יש דרגות של עמידות ואיכות ולא כל זכוכית מתאימה לייצור מוצרים שונים לזכוכית. יש לשלב נכון את הדלתות בחללים השונים כגון דלתות המיועדות להפרדת מחיצות, דלתות למשרד לחדר ישיבות וכדומה.

חוששים מהבטיחות בדלתות הזכוכית? -  אין לכם סיבה

 
למרות שההקשר בין זכוכית לבטיחות נשמע כמו מילה והיפוכה, אך יש לנפץ את המיתוס מהסיבות הפשוטות-  הזכוכית של דלתות זכוכית, הינה עבה ומחוסמת, מה שימנע פציעה או סכנה. הזכוכית הינה עבה פי ארבע מזכוכית רגילה וההגנה הינה מרבית. אם הדלתות העשויות זכוכית סופגות מכה, הזכוכיות תישברנה לרסיסים קטנים שאינם פוצעים או מהווים איזו שהיא סכנה.  היתרונות של דלתות המיוצרות מזכוכית טמונים במראה של דלתות אלה שהוא מראה נקי ומקנה תחושה של חלל גדול יותר. גם אפשרויות העיצוב הינן רבות, לדוגמא, גוונים של זכוכית כגון זכוכית חלבת או שקופה, גוונים של זכוכית, הדפסים שונים ומיוחדים שיתאימו לשאר האלמנטים בחללים השונים ועוד

בחירה נכונה והתאמת דלתות זכוכית על ידי המומחים בעבודות זכוכית


לאחר ההחלטה שלכם בבחירת דלתות זכוכית, יש לדעת לאיזו מטרה הן מיועדות, מה שיקל עליכם בחירת סוג הדלת. למשל דלתות לחדר האמבט העשויות זכוכית, חייבות להיות אטומות ולא שקופות. כאשר מדובר בדלת ליציאה למרפסת, רצוי כי היא תהיה שקופה ושתהיה דלת הזה לחיסכון בחלל ולנוחות בפתיחה ובסגירה. גם לוויטרינות למטבחים, מתקינים דלתות המיוצרות מזכוכית וניתן לעצב אותה באמצעות הדפס מעניין ודקורטיבי , אשר יתאים לארונות המטבח.

אם אתם מעוניינים בדלתות מעוצבות ובטיחותיות מזכוכית, יש לפנות אל החברה המתאימה. אחת החברות המוכרות והאמינות הינה חברת א.ב זכוכיות הקיימת שנים ומייצרת את מוצרי הזכוכית לעיצוב פנים וחוץ הבית. החברה עובדת תחת תו תקן מחמיר ובחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר. תוכלו ליצור קשר ונציג מטענו ישמח להגיע אליכם ולתת הצעת מחיר.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק