הגבהת מעקות ללא בעיות


רבים מאיתנו קונים דירה מקבלן ומקבלים אותה על פי התוכנית ולא על פי הרצון והחלום שתמיד רצינו. דירה עם מרפסת מגיעה עם מעקות בטיחות, רוב מעקות הבטיחות עומדות בתו תקן אך ישנם מעקות שמסוכן להיות לידם. ככל שאתם גרים בקומה יותר גבוהה כך החשש לחיי הילדים ולחייכם גבוהה יותר בזמן יציאה למרפסת. 


מי צריך לעשות הגבהת מעקה?


הגבהת מעקות יכולה להתבצע בכל בית החל ממעקות המדרגות ועד למעקות המרפסות. המטרה היא שתרגישו בטוחים בביתכם ותוכלו להוציא את הילדים מבלי לדאוג לשלומם. בימנו רבים מהילדים אוהבים לצאת למרפסת ולשחק. לפעמים המעקה לא מספיק גבוהה או שיש בו רווחים שעלולים להיות מסוכנים בעבור ילדים ואף למבוגרים. הפתרון הוא פשוט! מבצעים הגבהת מעקות למרפסת ודואגים לבטיחות הילדים בכל רגע נתון. על חיים לא מתפשרים. 


כיצד מתבצעת הגבהת מעקות?


הגבהת מעקות מתבצעת על ידי אנשי צוות מקצועיים של א.ב זכוכיות. אנו מגיעים לפגישת ייעוץ עד לביתכם, ומעניקים לכם ייעוץ והכוונה לגבי סוג ההגבה המתאימה למרפסת שלכם. אצלנו בא.ב מייצרים מגוון רחב של זכוכיות העומדות בתו תקן ובטיחותיות בעבורכם. גובה ההגבהה תלוי ברצונות הלקוח וגם דרכי החיבור בין המעקה להגבהה.


א.ב זכוכיות מעניקים לכם פתרון מושלם ובטיחותי למרפסת שלכם! הגבהת מעקות ללא בעיות. אנו מבצעים הגבהת מעקות בצורה מרהיבה תוך התאמה אישית לצורכי הלקוח ומתן שירות אדיב ומקצועי. הדגש שלנו הוא על יופי ונראות טובה בכל עבודה. אנו משתמשים בחומרים איכותיים ונבחרים בשוק, ומגביהים כל מעקה בדרך יפה עם גימור מושלם. ​​​​​​​


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק