הגבהת מעקות

מרפסת ביתנו, אמורה להיות מהנה לכל בני הבית. אנו יוצאים וחוזרים לאוויר הפתוח ונהנים מימי שמש יפים ונעימים, ישיבה עם חברים ובני המשפחה המורחבת. בבתים רבים, שיש בהם ילדים קטנים, הדיירים פוחדים ממעקות שהם נמוכים יותר ומהווים סכנת חיים עבור הקטנטנים. היום, ניתן לבצע הגבהת מעקות כמו למשל אם מדובר במעקות זכוכית, ניתן להוסיף פרזול אלומיניום ולוחות זכוכית.

כאשר מדובר בהלחמות של מעקות העשויים מברזל, הריתוכים והמראה הכללי של המעקה לאחר הגבהתו, יכערו אותו והפתרון הטוב ביותר, הינו הגבהה שקופה באמצעות לוחות זכוכית, מה שיקנה למעקה מראה חדש וללא "טלאים" או ריתוכים שנראים לעין.
 

מדוע מומלץ להגביה את המעקה הקיים?

 
לא רק ילדים עשויים ליפול או למעוד ממעקות שאינם בוהים דיים, כי א מבוגרים שעשויים לאבד לרגע את שיווי משקלם. זו הסיבה, כי מומלץ לבצע הגבהת מעקות מה שיבטיח אתכם מפני סכנה. במרפסות רבות, אם בבנייני מגורים או אם בווילות פרטיות בגגות פתוחים יש לדאוג לבטיחות מקסימאלית לשקט הנפשי שלכם. ישנם ילדי שמשחקים ומטפסים על שולחנות גבוהים ומשחקים מסוכנים אחרים.

ההמלצה היא לא להעניק תחושה של כלא או סגר כאשר אתם מגביהים מעקה ולכן, מעקות שקופים בעיצוב מודרני, עשויים לתת תחושה של מרחב פתוח אך עדיין ההגנה היא מרבית

כל הסיבות הטובות להגבהת מעקות

 
אם אתם מעוניינים להתקין מעקה שיהיה גם מעוצב אך החשוב מכל בטיחותי, אינכם מעוניינים בתחושת סגר, הפתרון הטוב ביותר הינו מעקה זכוכית למרפסת הגבוהה שלכם. אנשים רבים מזמינים מעקות זכוכית אך עם הזמן, הם מבינים שעליהם לבצע הגבהת מעקות. הגובה המומלץ להגבהה , הינו 35 ס"מ . הזכוכית המומלצת למרפסות הינה אנטי סאן, מה שיגרום לעמעום כמות האור. זכוכית זו היא מבודדת וגרמת לטמפרטורה נוחה יותר. עובי הזכוכית המיועדת להגבהת המעקות הינה בין 4-10 מ"מ.
 
את כל הפרטים הללו יודעות חברות מנוסות לייצור כל מוצרי הזכוכית לבנייה ועיצוב כמו חברת א.ב זכוכיות הקיימת שנים והינה בעלת ניסיון עשיר וצוות מקצועי להתקנת המעקות. החברה מייצרת מוצרים נוספים כגון: מקלחונים, מעקות זכוכית למדרגות, חיפויי קיר מזכוכית, וויטרינות לחנויות, מחיצות זכוכית ועוד.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק