החיפוי שיהפוך את הכל לפשוט יותר! ​​​​​​​


הבישולים במטבח עוברים מאמא לבת לדורי דורות, החיים שלנו סובבים סביב המטבח והוא מהווה את מקום המפגש של המשפחה. אנו רגילים לתרבות אוכל ולבישולים טעימים ומפנקים של הבית. המטבח בדרך כלל הוא מקום פעיל במשך היום ותמיד יש סביבו פעילות והתעסקות. 


אנשי המטבח ודאי מכירים את הבאסה בניקוי המטבח לאחר כל הבישולים. איזה קושי יש בהסרת השומנים מהקירות והלכלוכים שלפעמים נשארים ולא יורדים. לא משנה עם איזה חומרי ניקוי אתם מנקים, המטבח כבר לא יהיה נקי ומצוחצח כמו שהיה בהתחלה. הכירו את חיפוי המטבח שיפתור לכם את כל הבעיות! 


בעזרת חיפוי מטבח תוכלו להנות ממטבח נקי ומצוחצח ללא הרבה מאמץ. יש מגוון רחב של סגנונות לחיפויי מטבח וסוגים שונים של זכוכיות. העיצובים יתאימו אל הטקסטורה של המטבח שלכם, והזכוכית מגיעה מותאמת בסוגה ובגובה שלה אל המטבח שלכם. חיפוי מטבח מזכוכיות מספק לכם שקט נפשי ורוגע, לאחר כל פעולת טיגון השומנים לא נדבקים לקיר אלא יורדים בקלות ובמהירות, ללא צורך בחומרי ניקיון עם חומרים פעילים ביותר. חיפוי זכוכית למטבח מעניק יופי נוסף לקירות המטבח ומוסיף לטקסטורת הבית. 


א.ב זכוכיות מגיעים עד לביתכם למתן ייעוץ והסבר מלא ומפורט לגבי חיפוי זכוכית למטבח. כל הזכוכיות אצלנו מגיעות עם תו תקן ומותאמות לבית הלקוח. כל עבודה אצלנו היא ברמת גימור גבוהה ואנו לא מתפשרים על בטיחות לקוחותינו! בנוסף, החברה עוסקת בכל עבודות הזכוכית הקיימות אם בייצור מקלחוני זכוכית, מחיצות זכוכית, וויטרינות לחנויות, מדפי זכוכית, מעקות זכוכית למדרגות ולמרפסות ועוד.

חיפוי זכוכית למטבח זה א.ב זכוכיות. ​​​​​​​

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק