המקלחון שישפר כל חדר רחצה

בתים רבים ומפוארים בישראל מתקינים מקלחונים מזכוכית בחדר הרחצה. מקלחון זכוכית בחדר הרחצה מהווה פתרון מושלם לבעיות השפרצת המים במהלך המקלחת ואין צורך לתחזק אותו באופן יום יומי. בנוסף, הוא מוסיף יוקרה ומודרניות לכל חדר רחצה. 


אם אתם אנשי אמבטיה או אנשי דוש זה בכלל לא משנה. כיום ניתן להתקין מקלחון זכוכית לכל חדר רחצה, במגוון עיצובים מודרניים וייחודיים. אז תחסכו לעצמכם את התירוצים ושדרגו את מראה חדר הרחצה שלכם עם מקלחון יוקרתי מזכוכית של חברת א.ב זכוכיות. 


מקלחון זכוכית לאמבטיה


אינכם צריכים לוותר על האמבטיה המפנקת שרכשתם כדי למנוע יציאת מים לרצפת חדר הרחצה. חברת א.ב זכוכיות מבצעת את התקנת מקלחון הזכוכית מעל האמבטיה המפנקת. כמובן שאתם בוחרים את העיצוב וסוג הפתיחה שאתם רוצים. כל מקלחוני הזכוכית של חברת א.ב זכוכיות מיוצרים תחת תו תקן מחמיר ונשמרים לאורך שנים. מקלחון הזכוכית יעזור לכם לשמור על חדר הרחצה יבש ונקי לאחר כל מקלחת ויעניק לחדר הרחצה יוקרה ומודרניות. 


מקלחון זכוכית לדוש


במידה ויש בביתכם דוש וחדר הרחצה קטן או גדול אין צורך לקנות וילון בכל תקופה. העבירו את חדר הרחצה שלכם מהפך משמעותי ועצבו אותו יותר מודרני. בעזרת מקלחון זכוכית תוכלו למנוע את השפרצות המים שהוילון לא יכול למנוע ב100 אחוז. בנוסף, תהנו מעיצוב מרהיב ויוקרתי לחדר הרחצה הפרטי שלכם. חברת א.ב זכוכיות מתקינה מקלחונים מזכוכית על פי תו תקן ובמקצועיות רבה. 


אתם עוד מהססים?


חברת א.ב זכוכיות מגיעים עד לביתכם ומספקים פתרון לכל חלל, ומייצרים את מוצרי הזכוכית האיכותיים ביותר לעיצוב פנים וחוץ הבית. החברה עובדת תחת תו תקן מחמיר ובחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר. תוכלו ליצור קשר ונציג מטענו ישמח להגיע אליכם ולתת הצעת מחיר.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק