חדר רחצה בעיצוב פצצה

מעוניינים לעצב את הבית? התחילו בחדר הרחצה! עיצוב חדרי רחצה, התקנת מקלחונים מזכוכית מרהיבים ביופיים, התקנת מראות בזוויות וגדלים שונים זה א.ב זכוכיות!
 
חדר הרחצה הוא מקום מרכזי בבית, אנו ניגשים אליו לשטוף פנים, להתפנות ולהתקלח. כל אחד מבני הבית נכנס לחדר הרחצה לפחות פעם אחת ביום. חשוב מאוד שחדר הרחצה יהיה מעוצב בצורה טובה ויהיה מאורגן באופן נכון. בכדי לנצל את כל חלל חדר הרחצה בצורה טובה כדאי לכם להתייעץ עם א.ב זכוכיות.
 
בעזרת חברת א.ב זכוכיות תוכלו לעצב את חדר הרחצה שלכם בצורה מרהיבה שאין כמוהה. בזכות הידע הרחב והעשיר שלנו עם עולם הזכוכיות תקבלו פתרונות שיוכלו להפוך את חדר הרחצה שלכם למואר ומרווח יותר משהיה. בזכות מקלחונים מעוצבים אישית, בזכות מראות בטקסטורות שונות, עיצוב חללים ומחציות דקורטיביות. אנו נהפוך את חדר הרחצה שלכם לחדר מרהיב ובלתי נשכח.
 
היתרון בשיפוץ חדר רחצה הוא שאתם יכולים לעצב אותו ולשנות מיקומים של מוצרים ואביזרים בחדר הרחצה. בזכות זה תרגישו את השינוי ותהפכו את הבית שלכם למקום שכיף יותר להיות בו. חדר הרחצה הוא חדר חשוב מאוד בבית והוא אינו שונה משום חדר אחר. תמיד תדאגו להפיק את המירב ולנצל כל חלל בביתכם, במיוחד בחדר הרחצה.
 
חברת א.ב זכוכית, הוקמה בשנת 2014 והיא מתמחה בייצור מקלחונים, מעקות זכוכית, חיפויי קיר מזכוכית דקורטיביים למטבח ולמקלחות, ייצור מראות, מחיצות להפרדה בין חדרים, דלתות הזזה ועוד. במשך השנים הגשמנו חלומות רבים לאדריכלים ומעצבים וכן, ללקוחות פרטיים ועסקיים.
המטרה שלנו ברורה, להעניק ללקוחותינו את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר במחיר הסביר בשוק. ​​​​​​​ברשותנו, אולם תצוגה מתקדם המקנה מוצרים מרשימים המיוצרים בדיוק קפדני. כאשר אנו מייצרים ומעצבים בזכוכית, את המוצרים שיקנו מראה יוקרתי ומרשים אם בביתכם הפרטי או אם בבית העסק.
אנו פתוחים לכל רעיון עיצובי שיעניק לכם את העיצוב המרשים והיוקרתי בעלות המתאימה לכל כיס.
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק