מקלחונים מזכוכית


מקלחונים מזכוכית נפוצים כיום בבתים רבים. הם מהווים פתרון להשפרצת המים מהמקלחת, קלים לניקוי ולתחזוקה, מעניקים מראה יוקרתי ומרהיב, משפרים את נראות המקלחת ומותאמים אישית לכל בית. חברת א.ב זכוכיות מספקת מקלחונים בעיצוב אישי ולפי צורכי הלקוח!

בחרתם את הנכס המושלם בשבילכם אבל מה לעשות שהמקלחת לא לטעמכם?

עם א.ב זכוכיות הכל יכול לקרות! חברתנו קיימת שנים רבות ומספקת מקלחונים בעיצובים המתאימים לצורכי הלקוח, מעקות זכוכית למדרגות ולמרפסות, חיפוי קירות דקורטיבי מזכוכית למטבח ולחדרי האמבט, מדפים, מחיצות מזכוכית, דלתות הזזה וויטרינות לחנויות ועוד. אנו מתאימים את חדר המקלחת לפי טעמו של הלקוח. בעזרת מקלחונים מזכוכית בעיצוב אישי תוכלו להפוך את חדר האמבטיה שלכם ליוקרתי! אין סיבה שלא תהנו מהנכס שרכשתם, אנו כאן כדי לעזור לכם להגשים את החלום ולהפוך למציאות עם מגוון פתרונות עיצוב יוקרתי לבית. 

אילו סוגי מקלחונים יש?

מקלחונים מזכוכית יכולים להגיע בצורות רבות, יש אפשרות לבנות על האמבטיה מקלחון מזכוכית ולבחור בין זכוכית שקופה לאטומה, בין דלת הזזה צדדית לדלת הזזה הנפתחת ונסגרת כלפי פנים וחוץ. יש מקלחונים המתאימים לנישות קטנות בחדר המקלחת ויש מקלחונים עגולים. יש מקלחונים מעוצבים אישית על פי צורכי הלקוח ומבנה החדר הרחצה. המגוון עוד רחב והאפשרויות עיצוב מרובות.

כיצד מתקדמים?

ישנם בעלי מקצוע רבים בתחום מקלחונים מזכוכית. אך רבים מהם אינם יודעים להרכיב את כל המקלחונים בצורה הטובה ביותר. כאשר אתם רוצים להרכיב מקלחון מזכוכית אצלכם בחדר הרחצה מומלץ להיעזר בשירות מקצועי של א.ב זכוכיות המעניקים לכם פתרונות יצירתיים ומקלחונים מעוצבים. יש לנו וותק של שנים רבות וצוות מקצועי. השירות אצלנו הוא מהיר ואמין וצורכי הלקוח הם בעדיפות עליונה! ​​​​​​​

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק