מעקות זכוכית לבריכה


מעקות זכוכית לבריכה מעניקות מראה יוקרתי וייחודי לכל בריכה. השקעתם בבניית בריכה אך מה עם מעקה לתיחום והגנה? בריכה מעניקה סמל סטטוס ויוקרה לכל נכס! בכדי לשמור על היוקרה אנו ממליצים על תיחום הבריכה בעזרת מעקות זכוכית לבריכה. המעקות יספקו תיחום לבריכה וישמשו כהפרדה בין שטח הבריכה לבין שטח החצר שבו ילדיכם ונכדיכם משחקים. 

למה דווקא זכוכית?

הזכוכית היא שקופה וקלה לתחזוקה. כאשר אנו בונים בריכה בבית מחיר הנכס עולה, דירי הבית נהנים משחייה פרטית והבריכה מעלה את מעמד המשפחה מבחינת הסביבה. אם כבר בניתם והשקעתם באישורים וחפירת בריכה למה לא לסיים עם הברקה של זכוכית?
הזכוכית מעניקה מראה קלאסי ויוקרתי לבריכה. היא משתלבת בנוף עם השקיפות שלה, היא מהווה הפרדה בין שטח הברכה לשאר החצר. במידה והמים יוצאים החוצה מהבריכה במקרה של קפיצות ותחרות השפרצות, הזכוכית מהווה הגנה למניעת חדירת המים לשאר תחומי החצר. 

כיצד הכל מתבצע?

בכדי להתקין מעקות זכוכית לבריכה נדרשת פגישת ייעוץ עם בעל מקצוע. בפגישה בודקים מהו רצון הלקוח והאם הוא מתאים לסוג החצר שברשותו. לאחר מכן עוברים לשלב התכנון והביצוע. חשוב מאוד לשים לב שבעל המקצוע שהזמנתם הוא בעל תיק עבודות לשביעות רצונכם ושיש לו ניסיון בעבודה עם מעקות זכוכית לבריכות. 

א.ב זכוכיות מבצעים את כל עבודות הזכוכית, עם וותק של שנים רבות. כל עבודות הזכוכית שאנו מבצעים עומדות בתו תקן! החל ממעקות זכוכית לבריכות, מעקות זכוכית למרפסות, מעקות זכוכית למדרגות, מחיצות מזכוכית, מקלחונים מזכוכית, קירות זכוכית למטבח ולאמבטיה ועוד מגוון עבודות מזכוכית שיהפכו את הבית שלכם ליוקרתי ואלגנטי. העבודות מתבצעות על ידי צוות אמין ומקצועי, עם אדריכלים ומעצבי פנים ההופכים את החלום שלכם למציאות. 

עבודת זכוכית עושים עם א.ב זכוכיות! שירות, אחריות ומקצועיות!

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק