כותרת


החורף הגיע ואיתו גם הקור שמשאיר אותנו זמן רב תחת זרם המים החמים. אם כבר אנחנו מתפנקים עם מים חמים וחורף קר וסגריר, למה לא לעשות זאת עם המקלחונים השווים של א.ב זכוכיות? 


מקלחונים מזכוכית של א.ב זכוכיות יאפשרו לכם להנות ממקלחת טובה בכל ימות השנה ובמיוחד בחורף. המקלחון מאפשר לכם להנות ממקלחת מפנקת מבלי חדירת אוויר קר מהחלון או מפתח האוורור. על ידי התקנת מקלחון מזכוכית לא תצטרכו להחליף את וילון האמבטיה בתדירות גבוהה. הזכוכית ניתנת לניקוי בקלות ובמהירות. 


מקלחונים שומרים על טיפות המים שמשפריצות ועוזרות לכם לשמור על מקלחת נקיה ולא רטובה. אין צורך לגבגב בכל יציאה מהמקלחת או חלילה להחליק מרצפה רטובה. המקלחונים של א.ב זכוכיות מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר תוך התאמה אישית לצרכי הלקוח. אנו מעסיקים צוות של מקצוענים בתחום שדואג שהעבודה תתבצע במהירות האפשרית וברמת גימור גבוהה. 


אולי לא ידעתם, אך אפשר להתקין כיום מקלחוני זכוכית בכל מקלחת! אנו מתאימים את גודל המקלחון לחדר הרחצה שלכם. מקלחון יכול להגיע בנפרד או כהלבשה על אמבטיה. יש מגוון רחב של סגנונות עיצוב וסוגי מקלחונים כל שעליכם לעשות הוא לבחור את דגם המקלחון המתאים לכם, את סוג החומר אותו תרצו, מה סוג הזכוכית שקופה? אטומה? ולהזמין את המקצוענים של א.ב זכוכית לביצוע התקנת המקלחון. 


כל עבודה אצלנו היא ברמת גימור גבוהה ואנו לא מתפשרים על בטיחות לקוחותינו! בנוסף, החברה עוסקת בכל עבודות הזכוכית הקיימות אם בייצור מקלחוני זכוכית, מחיצות זכוכית, וויטרינות לחנויות, מדפי זכוכית, מעקות זכוכית למדרגות ולמרפסות ועוד.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק