מקלחונים פרזול ניקל ופרזול שחור


מקלחונים מספקים את הפתרון המושלם להשפרצות המים במקלחת. הם מעניקים מראה דקורטיבי וייחודי לכל חדר רחצה ומותאמים אישית לצורכי הלקוח. רבים מין הבתים החדשים במדינת ישראל עברו לעיצוב חדר רחצה עם מקלחון. מהו מקלחון עם פרזול ניקל? ומהו מקלחון עם פרזול שחור? 


מקלחון עם פרזול ניקל:

מקלחון עם פרזול ניקל מיוצר ברמת גימור גבוהה ועם זכוכית מחוסמת. מקלחון עם פרזול ניקל מיוצר מחומרים איכותיים הנשמרים לאורך שנים רבות. הניקל מתאים עצמו אל חדר הרחצה ונטמע בתוך העיצוב, הוא אינו דומיננטי ולא מהווה נוכחות משמעותית. אם אתם רוצים לרכוש מקלחון שלא יבלוט במיוחד בחדר הרחצה שלכם, אנו ממליצים על מקלחון עם פרזול ניקל. 


מקלחון עם פרזול שחור:

מקלחון עם פרזול שחור משדר יוקרה ודקורטיביות לחדר הרחצה. יש לו נוכחות מרשימה ואי אפשר להתעלם מקיומו. המקלחון מיוצר ברמת גימור גבוהה ועם החומרים האיכותיים ביותר, מה שמקנה לו עמידה לאורך שנים מבלי להתבלות או לההרס. המקלחון מיוצר עם זכוכית מחוסמת המעניקה לכם בטיחות במקרה של נפילה או היתקלות בזכוכיות המקלחון. 


מקלחונים עם פרזול ניקל ושחור הפכו ללהיט בשנים האחרונות. בעזרת הטכנולוגיה אין ספור אפשרויות עיצוב לכל מקלחון. אנו מתאימים את המקלחון לפי דרישותיכם ורצונותיכם. אין סיבה שלא תהיו ייחודיים! 

חברת א.ב זכוכית, הוקמה בשנת 2014 והיא מתמחה בייצור מקלחונים, מעקות זכוכית, חיפויי קיר מזכוכית דקורטיביים למטבח ולמקלחות, ייצור מראות, מחיצות להפרדה בין חדרים, דלתות הזזה ועוד. במשך השנים הגשמנו חלומות רבים לאדריכלים ומעצבים וכן, ללקוחות פרטיים ועסקיים.

המטרה שלנו ברורה, להעניק ללקוחותינו את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר במחיר הסביר בשוק. ​​​​​​​ברשותנו, אולם תצוגה מתקדם המקנה מוצרים מרשימים המיוצרים בדיוק קפדני. כאשר אנו מייצרים ומעצבים בזכוכית, את המוצרים שיקנו מראה יוקרתי ומרשים אם בביתכם הפרטי או אם בבית העסק.

אנו פתוחים לכל רעיון עיצובי שיעניק לכם את העיצוב המרשים והיוקרתי בעלות המתאימה לכל כיס.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק