מראה מראה שעל הקיר


המראה היא מוצר הכרחי בכל בית ובית עסק. כיום חשוב לנו מאוד המראה החיצוני שלנו ואנו מסתכלים במראה לפחות פעם אחת ביום אם לא יותר. היא משמשת אותנו לאיפור, לראות האם פרטי הלבוש מתאימים, לעצב את השיער ועוד.. 


מראות יכולות להפוך את הבית שלכם למודרני ודקורטיבי, להפוך אותו ליוצא דופן וייחודי. כיצד? בעזרת הצוות המקצועי של א.ב זכוכיות תהפכו את הבית שלכם או את בית העסק ליוקרתי ואיכותי יותר. עיצובי מראות נפוצים מאוד בשנים האחרונות והם מהווים חלק מעיצוב הבית או בית העסק. בעזרת מראות בגדלים שונים ובעלות גימורים שונים אנו נעצב כל חלל ונהפוך אותו לטוב יותר.


נוסף לכך, מראות יכולות להפוך את החלל לגדול ורחב יותר בעזרת אשלייה אופטית. לדוגמא הצבת מראה ליד חלון יחיד וצר תגרום לאשליה שקיים חלון נוסף. המראות יכולות לשמש כמשחק תאורה ולשנות את תחושת המרחב בעזרת משחק זוויות. מעצבי פנים רבים משתמשים במראות כחלק מעיצוב הפנים של הבית ויוצרים בעזרתם אשליות אופטיות רבות. 


הצוות של א.ב זכוכיות מגיע עד אליכם להתקין לכם מראות בגדלים שונים ובאיכות הכי טובה שיש. חשוב לדעת שישנן כמה סוגי מראות, ואנו בוחרים עבורכם את המראה בעלת כושר העמידות הגבוהה ביותר ובאיכות הטובה ביותר. בפגישת הייעוץ אנו מראים לכם את תיק העבודות שלנו ואת העיצובים העדכניים והמובילים כיום בשוק. לאחר בחירה שלכם אנו מעצבים את המראות בכדי שיתאימו לביתכם ומגיעים לבצע את ההתקנה בצורה נקיה ויסודית. חשוב לציין שאנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר בשוק בכדי שתוכלו להנות לשנים ארוכות ולהמליץ עלינו לחברים. 


אם אתם רוצים להפוך את הבית שלכם למעניין ודקורטיבי יותר צרו איתנו קשר עוד היום ונגיע לפגישת ייעוץ. ​​​​​​​


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק