מראות מוסיפות לעיצוב הבית


עיצוב הפנים של הבית עבר שינויים רבים בעשור האחרון, ישנם עיצובים רבים שחזרו להיות מודרנים ועיצובים חדשים שמשפרים את נראות הבית. חלק מהעיצובים החדשים הוא הוספת מראות במקומות שונים בבית. המראה מעניקה עיצוב דקורטיבי וחדשני לכל בית. 


ישנם סוגים רבים של מראות בעיצובים שונים ובצורות מגוונות. מראה אינה חייבת להיות בצורה מרובעת כמו שאנו מכירים, היא יכולה להיות בצורה אליפסית או כעורה ועוד. נראות המראה משפיעה רבות על ההורמוניה והעיצוב הכוללני של הבית. בעזרת סוג המראה נוכל ליצור אפקטים שונים ולהעניק לחלל אשליה של מרווח רחב יותר. הכל תלוי במיקום המראה ובצורה שבה מתקינים אותה. 


מראות מהוות יופי נוסף לבית, אין צורך להמשיך ולעצב את הבית לפי המוכר והידוע. אנו ממליצים לכם להרחיב את גבולות הדמיון ולעצב את הבית בצורה הייחודית שלכם. בעזרת מראות בסגנונות ועיצובים שונים תוכלו להתקין את המראה בכל חלל, לא בהכרח בחלל האמבטיה או בחדר השינה. ישנה אפשרות להתקין מראות קטנות בצורת משושה בסלון הבית או בכניסה אליו. יש אפשרות נוספת של יצירת אשליה של זווית אופטית כאשר אנו מתקינים את המראה ליד חלון החדר הצר. מעצבי הפנים כבר מודעים לסגנונות השונים בהם אפשר לעצב את הבית בעזרת מראות ולהפוך את הבית לחדשני ומודרני. 


השוק מציע מגוון רחב ואיכות שונה של המראות  אשר עשויות לשדרג עבורכם כל חלל אפשרי. למשל מראת קריסטל, נחשבת לאיכותית ביותר מבין כולן. דרגת הליטוש גם היא חשובה ולכן יש לבחור את הסוג הטוב ביותר על מנת שהמראה תחזיק מעמד לשנים רבות. קל לתחזק את המראות השונות אך מצד שני, יש לנקות אותן באופן שוטף, על מנת שתמיד תיראנה מבריקות ומרשימות.


לא רק האיכות וההתקנה חשובים כאשר אתם מחפשים מראות, כך שיש לבחור את היצרנית האיכותית והוותיקה. אחת מיצרניות מוצרי הזכוכית לבניה ולבית הינה חברת א.ב זכוכיות שהיא בעלת וותק וניסיון עשיר בתחום. אצל א.ב זכוכיות תוכלו להתייעץ וליצור סקיצה, ואפילו להזמין בהזמנה מיוחדת את המראה שתתאים לכם לחלל המבוקש שברצונכם לשדרג או לעצב מחדש. החברה מתמחה בייצור של: מקלחונים מזכוכית, מדפים מזכוכית, וויטרינות לחנויות, מחיצות להפרדה בין חללים, חיפוי קירות, מעקות מזכוכית למדרגות ולמרפסות, מעקות לבריכות שחיה ועוד.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק