מתחדשים עם חיפוי זכוכית למטבח ​​​​​​​


מחפשים שינוי משמעותי לבית? נמאס לכם מהכתמים הבלתי פוסקים של שמן הטיגון והבישולים? א.ב זכוכיות ממליצים על חיפוי זכוכית למטבח!


כל מי שנמצא במטבח יודע, הבישולים הטעימים משאירים אחריהם לפעמים המון לכלוך וניקיונות מפרכים. ככל שעובר הזמן הכתמים כבר לא יורדים והקירות מתמלאים בצבעים המעידים על בישול מרובה בבית. הכתמים לפעמים מתסכלים ומשדרים אווירה לא נקייה במטבח. המטבח הוא לב הבית, אנו מגיעים אליו לאכול, לשבת עם חברים ולנשנש כמה מטעמים. א.ב זכוכיות ממליצים להיכנס לשיפוצים קטנים ולהתקין חיפוי זכוכית למטבח. 


למה כדאי להתקין חיפוי זכוכית למטבח?


  • אתם יכולים לבחור את סוג הזכוכית, את הדגם והצבע שיתאימו למטבח שלכם. 

  • חיפוי זכוכית למטבח מאפשר לכם לנקות את קירות המטבח בקלות וביעילות. 

  • חיפוי זכוכית למטבח מונע היצטברות של כתמים על הקיר. 

  • חיפוי זכוכית למטבח מעניק לו מראה יותר יוקרתי ומודרני. 

  • זמן ההתקנה של חיפוי זכוכית למטבח הינו קצר ולא ארוך כמו שיפוץ. 

  • חיפוי זכוכית למטבח נשאר למשך שנים ארוכות. 


כיצד העבודה מתבצעת?


הצוות המקצועי של א.ב זכוכית מגיע עד אליכם לשיחת ייעוץ שבה תראו את סוגי החיפוים השונים שביצענו מתוך תיק העבודות שלנו. לאחר מכן נבחר את חיפוי הזכוכית שהכי מתאים למטבח שלכם, עם צבע וטקסטורה לפי בחירתכם. חשוב לנו לציין שכל חיפויי הזכוכית למטבח הם בעלי איכות גבוהה ועמידות בתו תקן. הזכוכית מחוסמת ונשארת לאורך שנים ארוכות, היא דוחה כתמים ונוחה לניקוי. בסיום הכנת החיפוי שבחרתם הצוות המקצועי של א.ב זכוכיות מגיע להתקין את חיפוי הזכוכית למטבח. אנו מבצעים את העבודה בצורה נקייה ויסודית. חשוב לנו לשמור על  שביעות רצון הלקוח ולשם כך העבודה מתבצעת ביעילות וזריזות. כל המוצרים של א.ב זכוכיות הינם מחומרי הגלם הכי טובים והכי איכותיים כדי לשמור על כל הלקוחות מרוצים. 

 

אם אתם מחפשים את הפתרון המושלם לכתמים השונים של הבישולים במטבח, חיפוי זכוכית למטבח הוא הפתרון בשבילכם. 


צרו קשר עוד היום ונגיע לפגישת ייעוץ. ​​​​​​​


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק