עולם הזכוכית


עולם הזכוכית גדל בקצב מטורף, בכל יום יש סגנונות ועיצובים חדשים ומרהיבים מזכוכית. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי זכוכיות המתאימות לצרכים שונים. 


ישנם סוגים רבים של זכוכיות, כל זכוכית עונה על צורך שונה. ישנם זכוכיות המתאימות לעיצוב פנים, יש זכוכית המתאימות לעיצוב חוץ ויש זכוכיות המתאימות לרכבים משוריינים. המגוון עוד רחב והשימוש לכל זכוכיות נקבע על פי המאפיינים השונים שלה. בין סוגי הזכוכיות הנפוצות תוכלו למצוא: זכוכית מחוסמת, זכוכית טריפלקס וזכוכית בידודית. 


לכל זכוכית היתרונות והחסרונות שלה. אנו בחברת א.ב זכוכיות מתאימים כל זכוכית לצורך הלקוח. לדוגמא: מעקות זכוכית נתקין עם זכוכית טריפלקס המורכבת מחיבור בין שתי זכוכיות או יותר שמודבקות יחדיו באמצעות יריעת PVB. חיבור זה עוזר לזכוכיות להישאר אחידה ולא להתנפץ לחלקיקים קטנים. בזכות יתרון זה תוכלו לשמור על בריאותכם ובריאות הסובבים אתכם במקרה בו הזכוכית תתנפץ. חשוב מאוד לבדוק את סוג הזכוכית לפני ביצוע ההתקנה. ישנם אנשים רבים שאינם יודעים את החסרונות והיתרונות של כל זכוכית והם עלולים לסכן אתכם עם התקנה של זכוכית לא נכונה. 


אצלנו בחברת א.ב זכוכית מבצעים התקנה למגוון רחב של מוצרים מזכוכית. בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא:

מקלחונים מזכוכית לחדר הרחצה, ויטרינות לחנויות ולבית, חלונות ראווה, מעקות בטיחות לבריכה, מעקות מזכוכית למדרגות הבית, הגבהת מעקות המרפסת, דלתות זכוכית, חיפוי זכוכית למטבח, מראות דקורטיביות לבית ועוד. חשוב לנו להתאים כל מוצר לצורכי הלקוח ולעיצוב הפנים של הבית. 


חברתנו מתמחה בכל סוגי הזכוכיות ואנו מגיעים עד אליכם לביצוע התקנה של זכוכית לכל צורך ומטרה. חשוב לנו שתצאו מרוצים, ולכן אנו מעניקים אחריות על העבודות שלנו. הצוות המקצועי שלנו מגיע עד לביתכם לפגישת ייעוץ ומבצע התקנה בצורה יסודית, בטיחותית ונקיה. 

אם אתם מחפשים צוות מקצועי שישדרג לכם את הבית עם עיצובים מרהיבים פנו עוד היום אל חברת א.ב זכוכיות. ​​​​​​​


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק